Aplikacje

KS-PPS

Podstawowy Program Świadczeniodawcy

System KS-PPS zawiera szczegółowy moduł do przeprowadzania wizyt lekarskich, który doskonale współpracuje z urządzeniami mobilnymi. Prostota interfejsu powoduje, że praca pielęgniarki czy lekarza z systemem jest banalnie prosta. Jest to najprostszy i jeden z najtańszych sposobów realizowania wymagań stawianym medycynie zgodny z wymogami elektronicznej dokumentacji.

System jest pełnoprawnym rozwiązaniem zezwalającym na prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej. Moduł jest ciągle rozbudowywany co powoduje, że system staje się kompletnym narzędziem dla pracy lekarza czy całego personelu medycznego.

Podstawową funkcjonalnością systemu KS-PPS jest wspomaganie przy wykonywaniu zadań ze świadczeniami usług medycznych. Co oznacza ze praktyczność oferowanego systemu wykracza poza rejestrację zrealizowanych usług. Za pomocą aplikacji można tworzyć grafiki czy graficzne terminarze dzięki którym zapisywanie pacjentów na wizyty staje się bardzo proste. Archiwizować dane medyczne, zarządzać zwartymi umowami czy mieć możliwość korzystania z najpopularniejsze bazy leków.